top of page

Videolar

Hoş Geldin Ayrılığa
2016
Tasma 
2017

Türk pop müziğin önemli prodüktörlerinden İskender Paydaş ve Kolpa, “Tasma” için bir araya geldi. Saplantılı bir aşkı anlatan ve Deniz Baysal’ın rol aldığı video klibin yönetmenliğini ise Hasan Kuyucu yaptı.

Kolpa'ya yeni dönemin başarılı isimlerinden Ece Seçkin'in eşlik ettiği, "Hoş Geldin Ayrılığa" şarkısı müzik listelerine hızlı bir giriş yaptı. Günümüz kadın-erkek ilişkilerine diikat çeken klibin yönetmenliğini Emir Khalilzadeh yaptı.  

Anchor 1
Gurur Benim Neyime
2014

Bestesi Barış Yurtcu, sözleri Haluk Kurosman'a ait olan "Gurur Benim Neyime" şarkısının klibinde Kolpa'ya sevilen oyuncular Pelin Akil ve Sertaç Ekici eşlik etti. Kısa film tadında olan klip, Emir Khalilzadeh tarafından çekildi.

 

Ölünmüyor Mutsuzluktan
2014

Kolpa'nın 2014 yılının Ocak ayında çıkardığı "Aşk ve Hayat Hakkında" albümünün ilk klibi olan "Ölünmüyor Mutsuzluktan" uzun süre TV ve radyo listelerinde ilk 10'de yerini korudu. Klibin yönetmenliğini daha öncelerde de Kolpa'yla birçok kez çalışan Emir Khalilzadeh üstlendi.

Kafam Senden Bile Güzel
2014

"Aşk ve Hayat Hakkında" albümünün 2. klibi, albümün en hareketli parçası olan "Kafam Senden Bile Güzel"e çekildi. Karaköy ve çevresinde çekilen klibin yönetmenliğini Evren Arasıl yaptı.

 

Nasıl Öğrendin
Unutmayı
2012

"Yatağın Soğuk Tarafı" albümünün son klibi gelen yoğun istek üzerine "Nasıl Öğrendin Unutmayı" isimli parçaya çekildi. Emir Khalilzadeh tarafından çekilen klipte, gruba Sırp model Milica Panic eşlik etti. 

Beni Aşka
İnandır
2012

Grubun son video klibi olan 'Beni Aşka İnandır'ın yönetmenliğini Onur Yayla yaptı. 'Beni Aşka İnandır' 2012 Kasım ayının 3. haftasında, aynı anda Powertürk 40xPop ve Süper Fm Top 20 listelerinde 1 numara olma başarısına ulaştı.

Yatağın Soğuk

Tarafı

2012

'Yatağın Soğuk Tarafı' klibinin yönetmenliğini Emir Khalilzadeh yaparken, klipte bir kez daha grup elemanlarının oyuncu arkadaşları olan Murat Prosçiler ve Sara Vuloviç yer aldı. 'Yatağın Soğuk Tarafı' klibi 'Son Nefesim'in devam klibi olma özelliğini taşıyor.

Son Nefesim

2011

Yönetmenliğini Emir Khalilzadeh'in yaptığı 'Son Nefesim' video klibinde Arnavut asıllı oyuncu Murat Prosçiler  ve Sırp model Sara Vulovic oyuncu olarak yer aldı. Son Nefesim grubun yükselişini hızlandıran ilk bestesi oldu.

 Böyle Ayrılık

 Olmaz

 2010

Söz ve müziği Adnan Ergil'e ait olan ve eski bir Türk Sanat Müziği şarkısı olan 'Böyle Ayrılık Olmaz'ın Kolpa'nın yorumuyla yeni versiyonu uzun bir süre müzik listelerinde 1 numarada kalmayı başardı. Klibin yönetmenliğini Emir Khalilzadeh, kurgusunu Artun Topçudere yaptı.

Kadınım

2010

Yönetmenliğini Emir Khalilzadeh'in yaptığı 'Kadınım' video klibinde son dönemin ünlü genç oyuncularından Merve Boluğur ve Çağkan Çulha rol aldı. Kadınım 90'lı yıllarda Levent Yüksel'le tanınmış olan; sözleri Sezen Aksu'ya, bestesi ise Uzay Heparı'ya ait olan bir şarkı.

Koşa Koşa
2009

Koşa Koşa video klibinin yönetmenliğini Deniz Özgün, Begüm Yetiş ve Barış Gürsel beraber gerçekleştirdiler. 'Koşa Koşa' aynı zamanda grubun bazı ulusal radyoların rotasyonuna giren  ilk şarkısı oldu.

bottom of page