anasayfa hakkında resimler videolar konserler iletişim

Videolar

Gurur Benim Neyime
2014
İZLE
Hoş Geldin Ayrılığa
2016
İZLE

Kolpa'ya yeni dönemin başarılı isimlerinden Ece Seçkin'in eşlik ettiği, sözü ve müziği Çağrı Telkıvıran ve Barış Yurtcu'ya ait olan "Hoş Geldin Ayrılığa" şarkısı müzik listelerine hızlı bir giriş yaptı. Kolpa ve Ece Seçkin'in birlikte kamera karşısına geçtiği, günümüz kadın-erkek ilişkilerine dikkat çeken klibin yönetmenliğini Emir Khalilzadeh yaptı.

 

Bestesi Barış Yurtcu, sözleri Haluk Kurosman'a ait olan "Gurur Benim Neyime" şarkısının klibinde Kolpa'ya sevilen oyuncular Pelin Akil ve Sertaç Ekici eşlik etti. Kısa film tadında olan klip, Emir Khalilzadeh tarafından çekildi.

 

Ölünmüyor Mutsuzluktan
2014
İZLE
Kafam Senden Bile Güzel
2014
İZLE

Kolpa'nın 2014 yılının Ocak ayında çıkardığı "Aşk ve Hayat Hakkında" albümünün ilk klibi olan "Ölünmüyor Mutsuzluktan" uzun süre TV ve radyo listelerinde ilk 10'de yerini korudu. Klibin yönetmenliğini daha öncelerde de Kolpa'yla birçok kez çalışan Emir Khalilzadeh üstlendi.

"Aşk ve Hayat Hakkında" albümünün 2. klibi, albümün en hareketli parçası olan "Kafam Senden Bile Güzel"e çekildi. Karaköy ve çevresinde çekilen klibin yönetmenliğini Evren Arasıl yaptı.

 

Beni Aşka
İnandır
2012
İZLE
Nasıl Öğrendin
Unutmayı
2012
İZLE

Grubun son video klibi olan 'Beni Aşka İnandır'ın yönetmenliğini Onur Yayla yaptı. 'Beni Aşka İnandır' 2012 Kasım ayının 3. haftasında, aynı anda Powertürk 40xPop ve Süper Fm Top 20 listelerinde 1 numara olma başarısına ulaştı.

"Yatağın Soğuk Tarafı" albümünün son klibi gelen yoğun istek üzerine "Nasıl Öğrendin Unutmayı" isimli parçaya çekildi. Emir Khalilzadeh tarafından çekilen klipte, gruba Sırp model Milica Panic eşlik etti. 

Son Nefesim
2011
İZLE
Yatağın Soğuk
Tarafı
2012
İZLE

Yönetmenliğini Emir Khalilzadeh'in yaptığı 'Son Nefesim' video klibinde Arnavut asıllı oyuncu Murat Prosçiler  ve Sırp model Sara Vulovic oyuncu olarak yer aldı. Son Nefesim grubun yükselişini hızlandıran ilk bestesi oldu.

'Yatağın Soğuk Tarafı' klibinin yönetmenliğini Emir Khalilzadeh yaparken, klipte bir kez daha grup elemanlarının oyuncu arkadaşları olan Murat Prosçiler ve Sara Vuloviç yer aldı. 'Yatağın Soğuk Tarafı' klibi 'Son Nefesim'in devam klibi olma özelliğini taşıyor.

Kadınım
2010
İZLE
 Böyle Ayrılık
 Olmaz
 2010
İZLE

Yönetmenliğini Emir Khalilzadeh'in yaptığı 'Kadınım' video klibinde son dönemin ünlü genç oyuncularından Merve Boluğur ve Çağkan Çulha rol aldı. Kadınım 90'lı yıllarda Levent Yüksel'le tanınmış olan; sözleri Sezen Aksu'ya, bestesi ise Uzay Heparı'ya ait olan bir şarkı.

Söz ve müziği Adnan Ergil'e ait olan ve eski bir Türk Sanat Müziği şarkısı olan 'Böyle Ayrılık Olmaz'ın Kolpa'nın yorumuyla yeni versiyonu uzun bir süre müzik listelerinde 1 numarada kalmayı başardı. Klibin yönetmenliğini Emir Khalilzadeh, kurgusunu Artun Topçudere yaptı.

 Koşa Koşa
 2009
İZLE

Koşa Koşa video klibinin yönetmenliğini Deniz Özgün, Begüm Yetiş ve Barış Gürsel beraber gerçekleştirdiler. 'Koşa Koşa' aynı zamanda grubun bazı ulusal radyoların rotasyonuna giren  ilk şarkısı oldu.