resimler anasayfa hakkında videolar konserler iletişim

Videolar

Beni Aşka
İnandır
2012
İZLE
Yatağın Soğuk
Tarafı
2012
İZLE

Grubun son video klibi olan 'Beni Aşka İnandır'ın yönetmenliğini Onur Yayla yaptı. 'Beni Aşka İnandır' 2012 Kasım ayının 3. haftasında, aynı anda Powertürk 40xPop ve Süper Fm Top 20 listelerinde 1 numara olma başarısına ulaştı.

'Yatağın Soğuk Tarafı' klibinin yönetmenliğini Emir Khalilzadeh yaparken, klipte bir kez daha grup elemanlarının oyuncu arkadaşları olan Murat Prosçiler ve Sara Vuloviç yer aldı. 'Yatağın Soğuk Tarafı' klibi 'Son Nefesim'in devam klibi olma özelliğini taşıyor.

Son Nefesim
2011
İZLE
 Böyle Ayrılık
 Olmaz
 2010
İZLE

Yönetmenliğini Emir Khalilzadeh'in yaptığı 'Son Nefesim' video klibinde Arnavut asıllı oyuncu Murat Prosçiler  ve Sırp model Sara Vulovic oyuncu olarak yer aldı. Son Nefesim grubun yükselişini hızlandıran ilk bestesi oldu.

Söz ve müziği Adnan Ergil'e ait olan ve eski bir Türk Sanat Müziği şarkısı olan 'Böyle Ayrılık Olmaz'ın Kolpa'nın yorumuyla yeni versiyonu uzun bir süre müzik listelerinde 1 numarada kalmayı başardı. Klibin yönetmenliğini Emir Khalilzadeh, kurgusunu Artun Topçudere yaptı.

Kadınım
2010
İZLE
 Koşa Koşa
 2009
İZLE

Yönetmenliğini Emir Khalilzadeh'in yaptığı 'Kadınım' video klibinde son dönemin ünlü genç oyuncularından Merve Boluğur ve Çağkan Çulha rol aldı. Kadınım 90'lı yıllarda Levent Yüksel'le tanınmış olan; sözleri Sezen Aksu'ya, bestesi ise Uzay Heparı'ya ait olan bir şarkı.

Koşa Koşa video klibinin yönetmenliğini Deniz Özgün, Begüm Yetiş ve Barış Gürsel beraber gerçekleştirdiler. 'Koşa Koşa' aynı zamanda grubun bazı ulusal radyoların rotasyonuna giren  ilk şarkısı oldu.